Accessories: Difference between revisions
From Luminys WIKI
Techsupport (talk | contribs) No edit summary |
Techsupport (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 57: | Line 57: | ||
| [[File:P22-4TA4-left1.png|150px|link=]] | | [[File:P22-4TA4-left1.png|150px|link=]] | ||
| {{Template:PTZ_4_Accessories}} | | {{Template:PTZ_4_Accessories}} | ||
|- | |||
| style="text-align: left"; | P32-4NA16D | |||
| [[File:P32-4NA16D-left1.png|150px|link=]] | |||
| {{Template:PTZ_5_Accessories}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: left"; | N9L-4RAL | | style="text-align: left"; | N9L-4RAL | ||

